| jokerjaguar37 a întrebat:

Salut,as vrea sa va adresez o întrebare.
In primăvara a anului următor as avea de gând să achiziționez un motor, mă gândeam la un Yamaha wr426f (2002) sau la un Ktm exc 250/300 2T 2005 sau mai nou, întrebarea mea este daca merită un Yamaha wr426 sau mai bine rămân pe ideea de a-mi cumpăra un Ktm.
Aștept răspunsurile și părerile voastre în comentarii

1 răspuns:
| sierra1 a răspuns:

Aici e vorba de ceea ce-ți PLACE ție! Așa cum unii vor neapărat BMW altii merțan. Așa că decizia e doar a ta, iei ce-ți place, oricum ambele sunt ok