| maxwell23jr a întrebat:

Salutare TPU,am nevoie foarte mare de ajutorul vostru cei care sunt pe platforma, cum as putea produce niste bănuți intr-un termen echilibrat, situatia dată ma depășește, cer ajutorul vostru, va multumesc, cer seriozitate.

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Depinde in ce esti expert si ce calificari ai!

| Violleta2022 a răspuns:

Sunt site-uri pentru profesionsiti unde iti poti gasi de lucru si unde se castiga bine si f bine, de la zeci de dolari la mii.
Site-urile sunt: Freelancer.com si upwork.com

PS Nu am inteles ca vrei sa spui prin "termen echilibrat", poate clarifici, cat si calificarile pe care le ai, varsta samd.

| RoCkKiD a răspuns:

Ce stii sa faci?