| IsărescuAndrei a întrebat:

Unchiul meu și cu un prieten de-a lui vor să înființeze o firmă de construcții, mai întâi imobiliare și mai apoi și de drumuri rutiere. Însă ei nu știu cam ce echipamente și utilaje le-ar trebui. Dispun de o sumă de bani destul de mare, așa că ar cam avea cu ce. Vă mulțumesc frumos și vreau răspunsuri serioase.

2 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Primele utilaje de care au nevoie sunt PILEle. Multe si tari.
Aaaaa... Si de carnete de partid. big grin

| anonimg a răspuns:

Au nevoie sa angajeze un manager pentru firma de constructii. Acesta trebuie sa stie tot ce este nevoie: utilaje, echipamente si personal.