anonim_4396
| anonim_4396 a întrebat:

Stie careva o modalitate de castig la aparatele electronice(masinute)? sau care este logica programelor lor? orice raspuns ma poate ajuta sa castig, e bine venit

156 răspunsuri:
Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nicio sansa fara sa platesti fratewinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Copii stati cuminti va zice tatal lor

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da am un raspuns nu main juca nici o data ...asta e sfatul meu sa nu te mai joci nici o data lka ele ca asa cred eu ca e mai bine ...alt ajutor nu pot sa-ti dau as vrea sa stiu si eu un cod ceva o smecherie la el dar ne nici una am plecat si din tara sa aflu una da nu am gasit nici una

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da, raspunsul e sa nu mai bagi la aparate si atunci o sa castigi!

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Uite cum sta treaba eu joc de 2 ani la aparate si am avut castiguri mari chiar si 100 de mil ma rog. dar si cand am inceput sa pierd milioane in fiecare zi eram pe cale sa imi pierd si prietena si multe alte lucruri am incercat fel si fel de trucuri nimic nu merge sincer vb. eu te sfatuiesc sa pariez la pariuri sportive nu mult 10, 20 lei si ai sa vezi ca ai sa mergi pe plus iar despre aparate daca le ai in sange du-te joaca 10 lei si chiar 20 si cu timpu ai sa iti dai seama ca nu foloseste la nimic bafta

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu cred ca e pur si simplu soarta am lu-at septari de nu stiu cate ori dar am bagat de 10 ori mai mult asa ca mai bine lasale desi stiu nu poti nici eu nu mai pot asa o tin mereu ca nu mai joc si a doua zi bag iar toti bani...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Intra pe http://aparate-contele.blogspot.com/ pantru mai multe detalii

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dai ce apuci la dublaje

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Faza este sa te lasi de jocuri electronice sa poti castiga un ban.ca altfel tii ia ele pe toti

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ba smecherilor! voi care le stiti pe toate nu stiti nimic! ca sa faci aparatele sunt doua variante sa intri in soft ceia ce e cam imposibil si nu cred ca se poate de mai multe ori! sau matematical vorbind si cel mai greu dar nu imposibil sa inveti cele 35672de combinatii la bataie! cine vrea cu adevarat sa fie jucator sa faca bani din asta! si are un coeficent de inteligenta pe o scara de la 1-10, macar de 6-7 sa ma contacteze pe ID. Nykolayev

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Lasa-te de acest sport si sa vezi ce ai s acastigiwinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca iti da trei septari sa stii ca merge pe una una la iei

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da lasate de ele
jocurile electronice sunt facute doar ca sa ia nu ca sa dea
imvatate minte
nu le poti pacali

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ba frate si eu ma joc a aparate acum 2 zile mi-a dat 5 septari pe 20 adica 2 mil ieri m-am dus cu 2 mil 2 sute i'am pierdut pe toti.numai baga la aparate.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Frate, incearca sa urmaresti pe cineva cand piedre banii multi la un anumit aparat, apoi baga si tu catziva lei, joci pe o miza medie. si trebuie sa iti dea cel putin 30% din cat a bagat cel din inaintea ta! si la ruleta = aseazate la masa numai cand se "joaca forta"(adica pariuri de 10-20 de milioane. si pune si tu gaurile lor, dar cu o miza de 10-20 de lei pe nr. big grin eu asa facbig grinlaughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Vand pont castig 100% pe un anumit tip de aparate contact cristieuropeanu@yahoo.com 1000$

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am pirdut si eu 500 acum
4 zile

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu e adevarat se pot face manevre la aparate eu in vara am luat 5 septari p bet de 2000

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da nu mai baga la aparate si ai de castigathappy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ba mai lasati gura ca nu stiti ce inseamna jocuri de noroc. cel mai mare castig este sa nu te joci.am vazut o gramada dinastia care pierd 10 lei si plang...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Concentrare

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca bagi multi bani in aparat cea mai buna modalitate de a castiga e sa il spargi

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mai bine lasate asta e rasp

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Deci fara vrajeala este vorba de noroc si de ghinion sansele calculate sunt de 32, 5 % de castig si este sufiecient de mare dar trebuie sa prinzi aparatul pe miza potrivita iar atunci sansele cresc cu 10% si de aici bafta pentru ca nu exista modalitati de castig ca daca ar fi toata lumea ar fi bogata, asa ca daca ai noroc castigi iar daca ai ghinion pierzi joc de mult si stiu bine sa jochappy daca nu ai incredere in sfatul meu asculta-i pe ceilalti eu nu oblig sa ai dne fereste...bafta

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Renunta si numai de castigat ai

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Jucatorilor pierd la jocuri de noroc de foarte mult timp a fost o perioada cand erau aparatele de model mai vechi si mergeau aranjate dar sau smecherut si patroni si le-au schimbat nu se pot smecheri, cine spune ca da sunt excroci si vrea sa fraierasca pe fraieri daca nu stiti sa pierdeti lasativa de meseria asta
eu nu pot