| anonim_4396 a întrebat:

Stie careva o modalitate de castig la aparatele electronice(masinute)? sau care este logica programelor lor? orice raspuns ma poate ajuta sa castig, e bine venit

156 răspunsuri:
| 77777Games a răspuns:

Sincer totul depinde de norc. Eu m-am jucat online acum cateva zile pe bani reali la http://sizzling-hott.blogspot.com si acolo macar am primit un bonus la depunere.

| 77777Games a răspuns (pentru 77777Games):

Update! https://77777games.com/game/sizzling-hot-deluxe/ aici poti juca Sizzling Hot Deluxe jocul cu septari (77777) gratuit.

Alte răspunsuri
| Smoky89 a răspuns:

Chiar ca nu sunt facute ca sa castigi. Daca chiar vrei sa joci neaparat jocurile de la aparate le poti face jucand pe net gratuit fara risk. http://www.sizzling-hott.blogspot.com

Alte răspunsuri
| sup3rsstar a răspuns:

Stiu ca e vechi topicul, dar la aparatele cu septari si poker din alea vechi ma refer, nu gaminatoare, de obicei la poker cand iti da 2 perechi in 80% din cazuri se inchide in 2 negre o rosie o neagra.

Alte răspunsuri
| adixxx28uk a răspuns:

Mai fratilor nu mai puneti botu la toti cu tot felul de dume mai ales la programele cu dublaje la gaminatore nu e bun de nimica il am si eu si l-am incercat si nu e bun absolut de nimica.

Alte răspunsuri
| suntinteresat a răspuns:

De inteles e ca 90% din cei care vand ponturile fara sa-ti arate o dovada sunt tapari!
Dar smecherii la aparate sunt!

http://stirileprotv.ro/......rinsi.html

Dovada fiind reportaju de mai sus.

Real pe Protv deci ceva exista... gafa e greu gasesti pe cineva de incredere care sa te ajute. Cine face asa ceva nu cred ca are o inima mare si incearca sa ajute pe altcineva cand in esenta lui e un escroc!
Oricare dintre noi daca am avea o combinatie buna la chestia asta nu cred ca am da-o mai departe;)

Deci pentru multi dintre voi as crede ca cel mai bun lucru e sa le lasa-ti. Bineinteles k si eu ma chinui de atat timp altfel nu as mai fi dat de discutiile astea :) Dar din cate imi dau seama as crede ca e mai bine sa le lasa-ti dracu!

Alte răspunsuri
| cip4pic a răspuns:

Cip4pic id de mess, dupa cum vad 99, 9% de pe aici au idee despre ceva,multi nu stiu dar ar vrea,vand cipuri pentru capsuni, garaje si maimute si caut colaboratori, p.s. doar pentru cunoscatori

| MarianMardar a răspuns:

Da! Cunosc eu dar doar în Germania! +40721622824

Alte răspunsuri
| mirceaalexandru a răspuns:

Am eu un raspuns pentru tine, nu mai baga la aparate. o sa opservi cum o sa ai mai multi bani, ia-l ca pe un sfat...iti spun din propria experienta.

Alte răspunsuri
| mafix a răspuns:

Niste ponturi pentru cei care joaca la ala cu fructe si cu septari, trebuie sa risti mult, eu am riscat 10000 de lei noi si l-am prins apoi nu mo mai last.in fine niste ponturi cand iti da struguri sau pepene dai rosu, daca nu te lasa odata, a doua oara dai negru, rosu. la o linie completa, intodeauna schimba cartea de exemplu daca ultima carte pe care ai ghicito o fost negru, cand iti da linia sigur, sigur, sigur e rosu. la 3 septari e tot negru intodeauna, la 4 septari schimba cartea, la 5 septari dubleaza ultima carte, cand iti da doua linii dai rosu, si inca o rosie. si inca ceva cel mai important lucru NU RISCA NICIODATA STELUTELE, pentru ca se pregateste sa-ti dea septarii, si inca ceva niciodata sa nu joci pe miza mica daca ai ceva bani la tine, joaca pe 1000, 20000, 30000. si cand iti da riscuri sa nu iti fie frica. si inca ceva daca la un risc ai dat 4 carti, ultima carte o intoarce, daca da serie de negre sau rosii, contiuo, nu te schimba pana o schimba el.si inca ceva important SUNT CYTE-URI CARE VAND MAGNET SPECIAL acesta bruiaza undele electrice ale aparatului si apoi ori iti da numa linii si numa septari ori nu mai da nimic, da eu nu am patit sa nu dea niciodata.de asta am riscat 5 septari pe 5000 si i-am prins ca am stiut ca ma lasa, si i-am lasat sexy de aproape 5000 de euro in 5 minute. magnetu ala e cam 150 de euro, cautati si faceti bani, eu din aparate mi-am luat un bmw 650 i si am un apartament in oradea, tot din bani din aparate

Alte răspunsuri
| lecsx a răspuns:

Cand zici Oradea zici tot love struck, noi le stim pe toate, restul sunt pe - laughing) Deci fotza 777happy.

| HellHunter91 a răspuns (pentru lecsx):

Salut,
Nu prea am habar din ce sunt compuse aparatele astea si cum se joaca la ele dar vad cum prietenii mei pierd ultimii bani din buzunar. Din cate stiu eu orice este facut de om poate fi si descacut. Asa ca matraseli exista ar nu le spune nimeni pentru ca nu ai posibilitatea sa le aflii. Pentru a afla slabiciunile unui aparat trebuie mai intai sa pierzi multi bani. Voi cei care aveti ponturi si le vindeti bafta in continuare pentru fraierii care pun botuwinking