| anonim_4396 a întrebat:

Știe cineva un site unde pot pune haine de vânzare? Am foarte multe mai ales rochii purtate doar o singura data sau deloc. Unde as putea sa le vând?

6 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Pe olx!

| alina2k18 a răspuns:

Olx si diferite grupuri de pe Facebook.

| Iamvaliq a răspuns:

Pe olx, pe grupuri de Facebook ori mai sunt pagini de resell pe Instagram unde va puteti trimite produsul.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Olx si la Jumate.ro okazii sau Publi 24 dar pe okazii platesti anunturile olx si la jumate sunt gratis succes si vînzare bună. Esti fată? Ce haine de damă sau barbatesti vinzi si la ce preturi?

| ALEXICAmarketing a răspuns:

Marketplace de pe Facebook si olx.