| Alexxxxxandraxxx a întrebat:

Stie cineva unde pot pune anunt cu vanzare in afara de olx? Am vreo 10 parfumuri noi, O baterie de 50.000 mAh si rochii de seara pe care vreau sa le vand dar am vazut ca pe Olx trebuie livrare. Si eu doresc sa le livrez personal, preferabil in Ploiesti

3 răspunsuri:
andreia67
| andreia67 a răspuns:

Poti sa vinzi si doar in Ploiesti dar iti limitezi drastic numarul de potentiali cumparatori. Eu daca nu vindeam in tara tot ce poate fi trimis prin posta/curier aveam maxim 20% din clienti si nici asa nu sunt prea multi.

| Edmonds2342 a răspuns:

Poți foarte ușor și pe olx, doar că specifici in descriere "doar predare personala in Ploiesti", fara nicio problema.

| Tache_Costin_1997 a răspuns:

Pe okazii.ro / lajumate.ro