| Alexboss121 a întrebat:

Un site de licitatii asemanator cu anaf(doresc sa achizitionez ca persoana fizica) O zi minunata tuturor

2 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Fiecare bancă are un site unde vinde ceva la licitație ceea ce a dobândit din executări silite.

| AtomiX a răspuns:

Depinde ce fel de licitatii, exista pentru masini care sunt diferite de licitatii pentru apartamente/case. Poti cauta pe google site-uri pentru tipul de licitatie dorit. De regula si bancile impreuna cu executorii apeleaza la site-uri de genul pentru promovarea licitatiilor.