| anonim_4396 a întrebat:

A citit cineva cartea "Secretul suprem" scrisă de David Icke? Ce parere aveți despre ea? Credeți în "realitatea" prezentată în ea?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Oricine stie Geografie si Istorie, afla in acea vcarte niste adevaruri pe care david le-a unit in asa fel incat sa se lege intre ele. Citind acea carte... tind sa cred ca e adevarata, adica ce se scrie in ea. Omul de exemplu de ce este si carnivor? Pentru ca ar fi descendent din reptilieni. Daca era din maimuta sau mai stiu eu ce, o fiinta lasat de la dzeu trebuia sa haleasca numai iarba sau salate.

1 răspuns:
| Biancaveve a răspuns:

Oarecum