| badnews a întrebat:

Am si eu nevoie de cateva date despre Carla Bruni [pe wikipedia sunt destul de putine]. Stiti cumva un site unde pot gasi mai multe? Multumesc.

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

In limba romana nu, dar se gasesc pe fr.wikipedia.org sau en.wikipedia.org. Succes!

2 răspunsuri:
| claudiea79 a răspuns:

Despre carls bruni poti sa cauti pe www.google.ro. pe www.mozzila.eu. pe youtube

| £!††ℓع~₤ąđץ~§ยภ§h!ภξ a răspuns:

Uite, ai acest site, intra pe el: http://biografii.famouswhy.ro/carla_bruni/ Sper ca ti-am fost de ajutor.