| seoul a întrebat:

Am vazut mai demult un film si mi ar placea sa l revad dar nu imi mai amintesc numele. Va dau cateva date poate ma putetj ajuta dumneavoastra....era cu o femeie ce isi insela barbatul cu un barbat mai tanar mai frumos. vreau sa zic ca erau scene de sex nu foarte explicite dar existau si erau numeroase...ei s au intalnit pe strada stiu ca ea isi pierduse o foaie si el i a prins o din zbor...barbatul ei pana la urma a prins o... oricum am vazut filmul acum multi ani cam prin 2005 sau 2006

5 răspunsuri:
| TheAce a răspuns:

Unfaithful cu Diane Lane.

| lpavel a răspuns:

Prea putine detalii...

| dannyel86 a răspuns:

Nu stiu daca e productia pe care o cauti, dar un film pe acest subiect e Unfaithful (2002)

| Mayar a răspuns:

Unfaithful (2002) - Infidela
> http://www.cinemagia.ro/filme/unfaithful-infidela-2704/

| aninabibina a răspuns:

Unfaithful