| anonim_4396 a întrebat:

As vrea si eu un cod webkinz va rog frumos nefolosit

716 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

As vrea un cod va rog.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Vreau niste coduri webkinz si va dau niste coduri nefolosite myepets.eu am 12 jucarii myepets si 5 dintre coduri sunt nefolosite :un cod este cu un goldan, un alt cod cu un dalmatian, altul cu un lup german, altul cu un pudel iar altul cu un rotwailer... cine vrea sa faca schimbul sa ma contacteze pe email demy. lovato_alexa

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

As vrea si eu un cod webkinz va rog frumos nefolosit

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Copii nu e frumos, nu trebuie sa rupem codurile si sa le furam sau sa le scriem in palma sau pe foaie sau pe telefon.este ilegal! Mai ales ca am intrebat o doamna care mi-a spus ca pe 30 august in toate magazinele cu webkinz codurile vor avea alarma! Eu am 15 webkinz, tot mai vreau dar nu nu in nici un caz nu le fur sau alt ceva.De exemplu, eu vroiam sa imi iau pisica persana din alocatie, dar unul din voi a furat eticheta.Macar intrebatii pe parinti daca sunt de acord sa va ea webkinz sunt sigura ca puteti sa ii convigenti! Deci, NU MAI FURATI!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am si eu da folosit

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu am 16 webkinz dar nu dau contul-e prea valoros-m-am chinuit mult sa obtin obiectele alea-srywinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Hei, cine vrea poate sa ma adauge in lista de prieteni sunt ce-a mai faimoasa de pe webkinz si sunt:bimbi67 cu Lesinola Pamola! multumesc! puteti veni la mine in vizita!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu sunt alina si sunt ce-a mai tare de pe webkinz ma puteti adauga in lista de prieteni :bimbi67. Multumesc! Puteti veni la mine in vizita! pe curand!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da vreau si eu un cod.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cumpara-ti un webkinz

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Du-te in mata!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

VA va implor ziceti-mi si mie un cod nefolosit ca (vb serios) n-am bani smai cumpar unu maicamea are salariu de 3 milioane si taicmaiu de 5 iar bunica mi-a murit de o luna calculatoru il am de la un prieten ca el sia luat unu mai nou

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Duceti-va si cumparati-va nu mai va milogiti ca niste copii de 2-3 ani sau aveti 2-3 ani? Copilasilor duceti-va ca nu e scump cat poate sa coste 20, 30, 40 lei strangeti bani! LoL Ce copiiiiiiiiiihappyhappylaughinglaughinglaughinglaughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da cumparati ca doar aveti bani nu cereti ca nu-i frumos sa iei codul altcuiva! rusine nesimtitilor!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dami si mie unul te rog frumos ca n-am dar daca vrei tu du-te la un magazin 'Kaufland' te rog mai bine spune-mi unul ca dupa ce il folosesc til dau inspoi!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cumparati nai bani sati cumperi

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cumprti

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Iti dau eu unul bigbook98 si parola bratzpatzroxyz nu imi bat joc de tine

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu este frumos mai ales ca poti sa cumperi daca esti de 8 ani de exemplu du-te cu mama sau cu tata la un magazin daca nu du-te singur.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am doi webkinzuri un buldog si un magarus si cineva a intrat pe ele si mi-a schimbatparola va rog imi da si mie unul

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Imi spuneti si mie un cod secret

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

52der43

| RobertaIulia a răspuns (pentru anonim_4396):

Auzi desteptule? un cod trebuie sa aiba 8 caractere

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Va rog imi dati si mie un cod webkinz ca este primul meu calculator si nu sti cum se joaca si am inteles ca trebuie sa-mi dea cineva un cod webkinz!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

H7gb3ynp

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu am 3 webkinz pe un cont dar mai vreau un pudlle roz va rog sa imi dati daca aveti. Multumesc!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Va rog si mie unul nefolosit plz :-((

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai de ce nu poti sa cumperi?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

As vrea codul secret dela lava dragon.Va rog frumos

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Vreu si eu un cod webkinz nefolosit am 18 webkinji si mai vreau unul va rog din suflet