| Sigmund a întrebat:

Am descarcat unul din filmele din sria amurg, numai ca in limba engleza.Se poate face ceva pentru ca sa fie tradus, sa trebuie sa-l descarc din nou.

Răspuns Câştigător
| hokage33 a răspuns:

Www.titrari.ro
www.subs.ro
www.subtitrari-noi.ro

Care vrei tu din acestea.

6 răspunsuri:
| Petronela a răspuns:

Buna! Cauta subtitrarea in romana.

| sinblade27 a răspuns:

Intra pe titrari.ro si ia subtitrarile la ele

| Maiels a răspuns:

Icearca subtitrari de pe siteul regielive si acolo gasesti chestii bune

| Cherisheverything a răspuns:

Buna! Cauta subtitrarea in romana. Apoi o folosesti in film, si e ok.

www.titrari.ro - de aici le iau eu. Dar mai sunt si altele pe google daca scrii. Succes, te pup :*:* Vizionare placuta!

| Caty_9264 a răspuns:

Daca ai descarcat filmul trebuie sa descarci si subtitrarea in romana din cate stiu eu...

| walken_3333 a răspuns:

Buna!
o varianta e sa intri pe www.titrari.ro
sau sa iti descarci programul de filme bsplayer!
acest program iti cauta automat subtitrarea la orice film:)
bafta!