| mabytza a întrebat:

Am nevoie de o carte pana in vacanta de iarna.Se numeste Hornicul si cantecul varstelor de Lucian Blaga.Nu o gasesc nicaieri, iar la biblioteca judeteana.de fiecare data cand merg zice ca e data(deoarece e un singur exemplar)daca stiti vreau site de unde o pot cumpara...va roog mult

fundita

1 răspuns:
| GeorgianaGya a răspuns:

Poate poti sa o cumperi din librarii si este si mai bine ca ramane a ta si poti faca ce vrei cu ea. eu asa zic daca nu imprumut-o de la elevii care eu trecut si ei prin clasa in care esti tu. mult succes bafta in continuare si cred ca te-am ajutat.