| Dianaa94 a întrebat:

Am nevoie de un raspuns. Cam cat ar costa un bilet la un concert de opera?

Răspuns Câştigător
| Coco_3708 a răspuns:

Pai pretul variaza intre 7 lei si 70 de lei sunt mei mai multe categorii acum ddepide si unde te duci sau la ce piesa te duci siunde vrei sa stai

5 răspunsuri:
| toxik a răspuns:

Pai pretul variaza intre 7 lei si 70 de lei sunt mei mai multe categorii acum depide si unde te duci sau la ce piesa te duci si unde vrei sa stai

| Dianaa94 explică:

Bunica mea e interesata :d. Eu am 17 ani...si siincer...big grin

| Dianaa94 explică:

Pai ...scz.c sa fac eu acolo? Hai la teatru mai merge.(cu Profa de romhee heesi cu alti colegi) dar opera? totusi big grin Nu vreau sa parr nesimtita dar.nah.

| ioanaabt a răspuns:

Si daca ai 17 ani nu ai voie sa mergi? Si eu am 17 ani si chiar as fi incantata sa merg!

| onename a răspuns:

Ma surprinde si bucura sa vad ca cineva mai e interesat de opera.