| AleXis_9687 a întrebat:

Am niste culegeri de la scoala nefolosite si as vrea sa le vand. Stie cineva unde pot face un site/blog sau ceva de genu pe care pot pune poze cu culegeri si informatii +pret. Multumesc.

Răspuns Câştigător
| Anonnymous a răspuns:

Ai putea sa le pui pe okazii.ro. happy

2 răspunsuri:
| danteewerr a răspuns:

Mergi la tine in oraș la magazine cu cărți și poți pune un afiș acolo, chiar lingă librărie, sau poți vorbi cu vănzătorul de cărți, sunt așa de multe posibilități să agăți un eventual cumpărător incăt nu-ți vine să crezi! Ideea este următoarea, vezi prețul real al cărțiolr, vezi starea lor fizică, calclulează la valoarea banului care este acum, pe urmă stabilești pretul corect a cea ce dorești tu să vinzi, findcă nu te poți bălbăi la preți atunci cănd vine vorba să faci tranzacția! Pasul număru doi, mergi la librăria de la tine din oraș și intreabă dacă poți pune un afiș cu ce cărți vinzi tu, și dacă nu, atunci lasă vorbă acolo la vănzător și un număr de telefon! Pasul numărul trei, intră pe siteul ziarului de la tine din oraș, și poți pune și acolo un anunț, gratuit desigur, dar vezi să nu te duci acasă dacă te cheamă cineva că e posibil să te vedem la știri violată de vreun obsedat zoofil pedofil făcut prin incest pe vremea comunismului, și care este plin de frustrări! laughing Pa, sper că ți-am fost de mare ajutor, deși era bine dacă te pasiona tehnica asta de a putea vinde ceva fără să fii păcălit! Citește! Pa!

| Mihaa09 a răspuns:

Da pe okazii.ro