| irina_3672 a întrebat:

Buna =]. anul acesta m-am implicat in ft multe proiecte la scoala, si am fost aleasa si sefa departamentului de cultura. Stiu ca trebuie sa promovez anumite concursuri prin scoala, sa am o grupa de persoane care sa se implice in anumite proiecte si sa fac cercuri de literatura, etc etc. Ce altceva as mai putea face? as vrea sa fac si un afis in care sa vad cine ar fi interesat sa intre intr'un club de arta, dar nu prea am idei. as vrea niste propuneri. mc anticipat =].

2 răspunsuri:
| irina_3672 explică:

Am fost prin clase, am creat un club-ClubArt. totul merge ft bine, de 1 decembrie o sa am o expozitie cu vanzare:d. merci oricum ca ai raspuns la ce am scris, funditabig grin

| Dydzzy a răspuns:

Este minunat ca te implici foarte mult in ceea ce faci si mai ales ca iti place! Poti sa faci un program de reciclare, in weekend, cei care sunt de acord, sa mergeti si sa plantati diferiti copacei, Sa desenati ceva si acele desene sa le trimiti la concursuri, nu stiu.Astea au fost ideile mele! Sper sa iti fie de ajutor! Funda?