| Alexandra_Daniela_1992 a întrebat:

Bună! As vrea sa ma apuc de handmade. Mai exact, as vrea sa încep cu personalizarea obiectelor și as avea nevoie de niște sfaturi. As dori sa îmi recomandați niște siteuri unde as putea achiziționa aparat de gravat, pentru lemn, metal/argint în special, cu ce as putea scrie pe placute/bănuți de argint. Va mulțumesc!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Pe lemn se poate scrie cu aparat de pirogravat adica un aparat care arde lemnul.
Dar la monede nu stiu daca e asa simplu.
Eu de exemplu am un dremmel, un fel de freza, doar pui un vârf pentru metal si poti face orice cu el.