| puddy a întrebat:

cine imi poate spune si mie un site unde pot citi carti online?

Răspuns Câştigător
| Raymond a răspuns:

Salut, pe http://www.scribd.com sunt multe carti in romaneste, sa nu mai zic in engleza... Si ai si posibilitatea sa le descarci in diferite formate.

4 răspunsuri:
| Dmonik a răspuns:

Poti citi si de aici: www.cartiaz.ro, www.carti.x6.ro, www. scribd.com

| Static a răspuns:

Pai nu prea stiu site-uri de citit online, insa daca scrii pe google numele carti dupa care scrii read online, iti da acolo optiuni de unde sa citestiwinking.

| LeonardoDiCapra a răspuns:

Www.editura-teora.ro sau www.teora.ro sau www.editurateora.ro sper ca te-am ajutat;)

funda?