| dansatorulcaredanseazapemt a întrebat:

Buna,cine stie un sv de minecraft survival cu putini playeri?
dau funda*

2 răspunsuri:
| Denis505 a răspuns:

Intra pe serverul meu, nu este mai nimeni happy serveru e nou creat, baga denismister pe mess si iti dau detalii despre server

| xXDody14 a răspuns:

31.14.14.113:25565 Nui multa lume in weekend e max 30 playeri au moduri spleef is survivalgames eventuri ocazionale fly gratis bani ii faci usor protectia din block de emerald sau diamant exista shop ieftin si exista mod timber(tai copacul de jos cade tot)si in curand va pune si modul HEROBRINE P.S creatorul serverului e bully232