| denisa20 a întrebat:

Imi spuneti si mie un program de editat poze dar cat se poate de simplu? Multumesc!

11 răspunsuri:
| InnocentSmile a răspuns:

Eu ti-as recomanda photoscape, deoarece se poate lucra usor cu el si este descarcabil[fara viusi, si nu este doar pentru 30 sau 60 de zile, este valabil pana la reinstalarea windowsului]
il poti descarca de pe sit`ul acesta:
http://www.photoscape.org/ps/main/download.php [alegi una dintre cele 3 variante, pst:toate sunt la fel doar ca sunt de la alte firme postate;))]
succes:)
pupici mici:*

| flowerpower12 a răspuns:

Photoscape
acesta este usor de folositwinking

| DreamAutopsy a răspuns:

Photoscape.

| Troll a răspuns:

Paint

| Mysteriousdream a răspuns:

Photoscape-- este foarte bun, usor de folosit si editeaza foarte usor
http://www.photoscape.org/ps/main/download.php

| irina2096 a răspuns:

Photoscape. L-am luat acum un an si poti sa faci aproape orice cu el si foarte usor. Am gasit si niste efecte de film care fac pozele supeer love struck. Funda?

| AspeedW a răspuns:

Photoscate, Photoshop, Picasa si mai e un site www.picnik.com

| vibeantonio a răspuns:

Windows Live Photo Galerry

| Mofino a răspuns:

Simplu! Photo edit.

| Raluka_2689 a răspuns:

Photoscapehappy

| iulistar112 a răspuns:

Astia care ati scris potosop costa bani