| -=AleCS=- a întrebat:

m-ar interesa sa cumpar niste "tablouri", nu stiu exact cum sa le numesc, un still mai modern, sa fie mai multe bucati de dimensiuni diferite si puse intr-o anumita ordine sa creeze o imagine frumoasa, si ceva tablouri cu diferite imagini si text peste, sau doar cu text. Cat mai simpliste. Un site daca stiti ar fi perfect.
Merci.

3 răspunsuri:
| MihaelaDart a răspuns:

Gasesti la Ikea sau Praktiker

| masterofcanvas a răspuns:

Buna
gasiti pe siteul nostru
http://shop.masterofcanvas.com/
Daca nu gasiti un model sa va placa
putem realiza orice tablou pe orice dimensiune din imaginea clientului.
Pentru mai multe informatii ne puteti contacta la adresa contac@masterofcanvas.com
sau la numarul de telefon 0735859727