| Calin_Radu_1986 a întrebat:

Buna happy
ma tot gandesc de ceva vreme sa organizez un concert la Teatrul National din Cluj gen Rock Meets Classic daca va-ti uitat vreodata pe Youtube ...si nu stiu cam ce ar trebui sa fac, de ce sa ma feresc, de ce am nevoie. Spectacolul vreau sa fie cu orchestra de la Opera Romana Cluj, apropo opera si teatrul sunt in aceeasi institutie, si are aprox 900 de locuri.Va Multumesc!

2 răspunsuri:
| Kaℓi a răspuns:

In ce calitate vrei sa organizezi asa ceva?

| Calin_Radu_1986 explică:

Doar organizator.Nu sunt artist, nu fac parte din orchestra ...doar organizator.Tin sa precizez ca sunt angajat al Teatrului national pe functia de cadru tehnic PSI.