| Mihai20044 a întrebat:

Buna, stie cineva un magazin bun de arta din Bucuresti?

Răspuns Câştigător
| ONRR a răspuns:

Colorit
4,7
(298)
Magazin cu materiale pentru artiști · Strada Ion Câmpineanu 24
Deschide curând ⋅ 09
"Unul dintre cele mai aprovizionate magazine de artă din țară, din..."

Rembrandt Art Centre
4, 8
(95)
Magazin cu materiale pentru artiști · Strada Lipscani nr. 63-65
Deschide curând ⋅ 09

Colorit
4, 5
(166)
Magazin cu materiale pentru artiști · București, România
Deschide curând ⋅ 09

"Prețurile sunt destul de mari, dar arta... costă. De remarcat că..."

1 răspuns:
| Adrian7art a răspuns:

Pute-ți arunca o privire si pe Google scriind Savin Bogdan Adrian sau pe site-ul "Tablouri de vis" cautare cu numele de mai sus si poate vă plac tablourile mele.happy
O seară plăcută!