| AuRevoirSimone a întrebat:

Stie cineva in Bucuresti vreun magazin de animale?

8 răspunsuri:
| sufletzel a răspuns:

Nu-ti lua animal dintr-un magazin de animale pentru ca intr-o saptamana iti moare. Animalele expuse in vitrina sunt extrem de stresate si pline de boli. Acolo fiecare crescator aduce cate un pui si ii tin pe toti gramada, si nu de putine ori se imbolnavesc unii de la altii. Stiu o multime de cazuri care si-au luat catei si pisici din pet-shop si intr-o saptamana au murit.

| sufletzel a răspuns:

Hamster e ok sa-ti iei de la pet-shop, dar cauta unul pet-shop normal, nu unul din mall. Hamsteri au si la pet-shopuri medii, nu neaparat in mall. Si nu sunt asa stresati ca cei expusi in vitrina.
Poti sa-ti iei de langa Piata Progresul. Au preturi destul de ok.

| Locaa a răspuns:

Cred ca gasesti intr-un centru comercial

| Diana498 a răspuns:

Da stiu eu este unul foarte mare in GrandArena...mai e unul in AffiPalace Cotroceni...

| andreea_1536 a răspuns:

Maxipet

| Gentiana a răspuns:

In Piata Iancului

| AuRevoirSimone explică:

Eu vreau un hamster.

| ioana2001 a răspuns:

Incearca la ochan!