| NoName_7204 a întrebat:

:*
Am si eu o intrebare!
De ceva timp tot caut un program bun de modificat poze [In afara de photoshop deoarece imi trebuie CD la el caci dupa net nu este bun]
Si as vrea sa imi spuneti daca cunoastesti vreunul care sa poata sa lase o anumita parte din imagine colorata iar restul imaginii alb/negru!

Scuzati categoria!

Numai bine! >:d

6 răspunsuri:
| Tibi_4641 a răspuns:

Photoscape happy cel mai simplu si gratuit program.

| 1ce a răspuns:

PhotoScape

| roxystomp a răspuns:

Pai poti sa-ti iei PAINT.NET este gratis si complez...de asemenea photoscapeul e foarte bun...Ca sa-ti iei photoshop ai nevoie de bani si e prea complex ca sa il folosesti ca lumea iti urez bafakiss

| Irinuk005 a răspuns:

Http://www.pixlr.com/ sau Pizap :o3 fundita:o3

| SmilezChawddy a răspuns:

Un fel de PS [photoshop] online ar fi:www.pixlr.com
GoodLuck

| emyprincesslove a răspuns:

Photoscape laughing