| Gsjsklsjdjdkalydjdk a întrebat:

Am si eu o intrebare pentru voi... Cum e la LICEUL SPIRU HARET din >BUCURESTI?
Va rog anul asta am treapta si eu zic ca e un liceu bun dar uni prieteni mi-au zis ca nu se invata si ca rofesorii nu vin la ore. E adevarat? va rog dau funda:* ( daca puteti sa-, i dati si informatii despre profesori si colegi)

1 răspuns:
| Alexandra8989 a răspuns:

Cei care ti-au raspuns stiu macar despre ce vorbesc?
Sora mea a fost la liceul Spiru Haret si intr`adevar erau drept exceptii unii copii nu prea invatau, dar majoritatea erau elevi ff buni..adica ajung la facultati bune...sora mea a terminat liceul anul trecut si a fost foarte multumita si mandra de acest liceu..acum e la Drept si e mandra de fostul ei liceu.