| PieceSign94 a întrebat:

funda!
Am de facut un priect la franceza si nu stiu despre ce sa fac. Ceva idei?

Răspuns Câştigător
| midnight a răspuns:

Ce profi avetzi...cam sa nu-ti spuna despre ce sa faci proiectu... orice proiect? cam aiurea ma rog ai putea sa faci despre monumente din paris, despre istoria frantei, despre geografia frantei, despre o carte sau un scriitor sau un filozof francez, despre inatamantul in franta; sau poti sa le combini pe toate. Hope I help you

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Psihiatra a răspuns:

Monumentele din paris
istoria parisului
romanul Mizerabilii de Victor Vugo

| Psihiatra a răspuns:

Hugo*

| ღmirunikaღ a răspuns:

Daca tot ai pus intrebarea la rubrica arta si cult ura fa de arta si cultura daca acesta e la geografien pe langa arta si cultura scrie si ceva de relief

| DanielaMe a răspuns:

Stiu eu, istoria Parisului.