| Kijk a întrebat:

Trebuie sa fac un desen si eu nu prea ma pricep, nu prea am imaginatie. Pe desen trebuie sa am un tren iar pe tren si langa el trebuie sa desenez unde a-si vreau eu sa mearga trenul(trebuie sa aleg o destinatie Paris, Roma si sa desenez pe tren si pe langa chestii specifice destinatiei) iar desenul trebuie sa fie facut cu creioane colorate. Imi puteti da ceva idei va rog?

2 răspunsuri:
| alex310 a răspuns:

Roma - coloseumul privit din indepartare, iar la Franta- turnu eifel, tot asa desenat din indepartare

| Matei_Pojala_1993 a răspuns:

In paris fa si tu o banca cu un frantuz si o frantuza sarutandu-se laughing, doar e orasul iubiri.