| bartsimp a întrebat:

Vreau sa fac graffiti la mine in camera si nu prea stiu daca se mentine vopseaua pe perete..deoarece am auzit niste lucruri ca este o problema intre vopseaua din can si cea de pe perete.

Stie cineva daca are treaba..sau daca are cu ce sa fac peretii inainte sa ii fac plini cu taguri?

1 răspuns:
Bula
| Bula a răspuns:

Cureti vopseaua actuala (prin spalare si razuire), repari glet-ul (de baza), dupa care poti da cu orice tip de vopsea.
Un zugrav te poate ajuta mult.