| mazzudance a întrebat:

Vreau si eu niste melodii care sa contina ceva. gen melodia mariah carey -santa claus is coming to town la inceput...acea parte in care se aude ceva ca si cum ai dormilove struck, mersi mult de totkissFUNDA!

4 răspunsuri:
| AsVreaEu a răspuns:

Aa
ok stai ca caut

| AsVreaEu a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=Y0kjN3b-NSQ
asta.(s-ar putea).(dar nu cred).

| mazzudance explică:

Nu intelegeti gresit! Vreau melodii care sa fie ca inceputul melodiei a lui mariah carey... faza de inceput ca si cum s-ar trezi din somn cineva! Pt. ca imi trebuie pentru un spectacol de craciun si vreau ca niste copii sa se trezeasca pe o melodie si melodia cu mariah carey am folosit.o, deci imi trebuie alta dar nu conteaz ce contine... vreau doar sa aiba o parte pe care se pot trezi copiii pentru ca eu decupez melodia