| umbra09 a întrebat:

Buna ziua am o masina de cusut foarte veche antica este si de 100 de ani si nu stiu undea as puteao vinde in Campia Turzii sau Turda daca stiti un magazin sa imi dati va rog un sait unde pot sa vad numarul de telefon si unde se afla magazinul si daca ieste cineva interesat sami lasati un numar de telefon big grin o zi buna primul sait primeste funda

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Atentie! Cumpararea de masini dupa serie este o pcalealea. Multi au luat teapa. Uite: http://www.ziare.com/......ov-1931962
Cel mai bine iti stabilesti un pret cu care s-o vinzi si o pui pe net si gata. Scrie in browser: "anunturi gratuite".

1 răspuns:
| corolav a răspuns:

De 100 de ani nu înseamnă foarte ve che și cu atît mai puțin antică.
Cînd vorbim de antichitate facem referire la perioade mai vechi decît noi cu cel puțin 2000 de ani. Iar pe acea vreme nu existau mașini de cusut.
Oameni buni, cînd scrieți mai găndiți și cu capul!