| 0987Dănutz a întrebat:

Care e cea mai mare celebritate pe care ați văzut-o in viața reala? Sunt super curios
Eu la mine cred ca pe Robert Lewandowski și Sergio Ramos(sportivi) și după politica dacă ar fi sunt Angela Merkel și Emmanuel Macron.

4 răspunsuri:
| AnastasiaK a răspuns:

Banuiesc ca Mike Tyson. E greu de spus aici, ca poti intalni in viata reala oameni pe care unii ii considera mari celebritati si tu sa nu dai 2 bani pe ei si sa uiti efectiv sau sa nu le stii numele de la bun inceput.

| VasileEmilia a răspuns:

Eu m-am intalnit cu Irina Rimes

| gabicoo a răspuns:

Bobiță din Las Fierbinți!
laughing

| Delilahhh a răspuns:

Inventatorul limbilor din Game of Thrones, lingvistul David J. Peterson. Se pune?