| Nazistu666 a întrebat:

Ce credeți cum ar fi Romania dacă în loc de Basescu o aveam pe Angela Merkel ca președinte

9 răspunsuri:
| harciog a răspuns:

Cel mai usor este sa aruncam motanul, pe guvern, pe cei de inaintea lor pe oricine numai pe noi nu ne vedem.Ma uit la noi asa citeodata si mi se face scirba in primul rind de mine.Ce naibii o mai ardem aiurea ca daca era ala, sau celalalt? Cu doamna Merkel cred ca eram mai la pamint tinind cont ca ea avea un grad de nesimtire inexistent pe linga al nostru si stim cu totii ca cei cu bun simt sint luati drept emblemele prostiei.

| Woodenpints91 a răspuns:

La fel cum este acum.

Românii s-au învăţat să facă ce vor ei, indiferent de conducere. Deci, nu înţeleg de ce se mai strofoacă atâta populaţia să voteze pe cineva... dacă oricum cel de la conducere nu va face nimic pentru a schimba situaţia mizeră în care s-a afundat românica asta atât de miortică.

http://i.imgur.com/19OiV.jpg (dacă apare semnul ăsta sub ceva scris de mine, înseamnă că sunt beat, ameţit sau mahmur)

| Romanian a răspuns:

Plina de homosexuali si invadata de musulmani.

| Rapplex a răspuns:

La fel ca acum.Populatia este o caracteristica mult mai importanta in alcatuirea unei tari decat un conducator. Populatia alcatuieste tara, iar populatia noastra lasa de dorit(la toate). Prima oara trebuie sa schimbam mentalitatea romanului, iar mai apoi sa ne uitam la conducatori.

| EuILSustinePeCristi202 a răspuns (pentru Rapplex):

Ba nu, lasa de dorit chiar la toate! La furat, mintit, asasinat si neigiena suntem fruntea Europei!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La fel ca si acum.Nu presedintele este de vina ci noi,poporul ca le dam voie sa faca ce vor,sa fure si sa isi bata joc de noi. Pina ce poporul nu se trezeste si voteaza pe malai,salam, galeti, etc asa ne va fi mereu.Numai bine.

| Lykee a răspuns:

Ar fi tara tuturor posibilitatilor dar in sensul cel bun al cuvantului!

| Bebe09 a răspuns:

Tara asta este deja la pamant, nu cred ca o mai poate ridica nimeni de jos.

| AnAnGeLWiThOuTnAmE a răspuns:

Romania ar fi ca Germania