| Sparrow5685 a întrebat:

Care e faza cu GigaChad? Gen tipul ala super musculos care cred ca e ceva photoshop si care apare prin toate memeurile,chiar si alea cu vericu,am cautat despre el pe Google dar nu am gasit nimic care sa ma lamureasca, gen ce reprezinta el?

4 răspunsuri:
| Crackman a răspuns:

El reprezinta tiparul de tip alpha ce are toate femeiile, se descurca este un bombardier inascut

| NekrosLife a răspuns:

Who is GigaChad in real life?
bodybuilder Ernest Khalimov
"GigaChad" (also known as "Average Enjoyer") is Russian menswear model and bodybuilder Ernest Khalimov. Aside from the "GigaChad" memes, he isn't very well-known. Even in the "Sleek'N'Tears" project, he was exclusively known as "1969," so it's fair that a lot of people are surprised to hear that he's-a real person.

| UserRo10 a răspuns:

Numele lui real este Ernest Khalimov. Uite aici niste detalii https://thelittlefacts.com/ernest-khalimov/