| cristina93 a întrebat:

Care este anotimpul vostru preferat? Argumentati

Răspuns Câştigător
| hândel a răspuns:

IARNA, fiindca iarna m-am nascut, cele mai multe accidente le-am avut iarna, marea mea iubire dintai am cunoscut-o iarna, mama era sa sa ajunga ingeras iarna, tot iarna mai scapam de bataile lu' tatutzu ca era prea frig sa ma alerge p'afara sa-mi dea omor. laughing Cele mai intense amintiri le-am trait iarna. Imi place la nebunie zapada, sa ma joc in/cu zapada, totul este mai linistit, totul este alb si diferit de orice alt anotimp. Imi plac si luminitele cu care impodobim peste tot, pare o atmosfera magica. Daca mor, as vrea sa mor iarna, inghetat si, sa ma trezesc in viitor unde voi fi cel mai batran membru TPU. Poate castig si un premiu ceva. "Doamne" ajuta! laughing

34 răspunsuri:
| patryk a răspuns:

Mie toamna sa gust din merele tale si atunci cand cade frunza evi dar si primavara cand la un petik virgin de pamant ai da sa rasara iarba

| Георгица_Виктория_1997 a răspuns:

Toamna,deoarece atunci este ziua mea de nastere

| myrunyk a răspuns:

Vara, pentru ca am mai mult timp liber pentru petreceri happy si distractie

| Ciofoaia_Andrey_1998 a răspuns:

Pai al meu e vara ca stau cu burta la soare si mi-o mangai