| stephy2301 a întrebat:

Ce Carti de Dragoste Imi Recomandati?

Răspuns Câştigător
| Scarlett011243 a răspuns:

Twilight... eu le-am citit pe toate sunt cu suspans drama. superbe.
Sunt si filme facute dupa carti dupa toate seriile ( bine in afara de Breaking Dawn part 2 care apare anul viitor)

5 răspunsuri:
| corolav a răspuns:

În limba română numai substantivele nume proprii se scriu cu majusculă şi, cele comune, doar la începutul unei propoziţii sau al unei fraze.

| YumixCupcake a răspuns:

Jane Eyre.

| MariaO a răspuns:

Cu toate ca nu este genul meu de lectura, am citit si eu cateva carti romantice, care mi-au placut : The storm garden ( in engleza), Mandrie si prejudecata, Midsummer night's dream ( in engleza si este piesa de tatru).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"Un sarut la miezul noptii" de Eloisa James
Si alte carti scrise de ea. Sunt superbe...

| Lalala0 a răspuns:

Jurnalele Vampirilorhappy