| sopranaCadaverica a întrebat:

Ce emisiuni românești cunoașteți în care diverși intelectuali/experți/doctori sunt invitați pentru a dezbate anumite subiecte politice, culturale, stiințifice?

3 răspunsuri:
| FreddieM a răspuns:

Eu ma uit la emisiunea,, Teoria conspiratiei" si,, Puterile secrete" pe 6tv. Dezbat multe mistere, stiinta, paranormal, mai putin politica. Sper sa-ti placa.

| christine99 a răspuns:

Niciuna care invita tot timpul oameni inteligenti, dar ocazional am vazut laughing Este o emisiune numita Jocurile Puterii pe Realitateatv cu Denise Rifai, aici e legat de politica mai mult si pe B1 una in care se discuta diverse teme de la ora 16, 18 nu stiu exact ca m-am uitat in urma cu mult timp, de luni-vineri "Se intampla acum" cu Tudor Barbu. Pe programele de stiri poti gasi mai tot timpul diverse dezbateri, eu doar emisiunile astea le-am tinut minte cu invitati.

| Dalmore a răspuns:

Pentru nivelul tău Orășelul Leneș.