| TheLastDancer15 a întrebat:

Ce inseamna combinatia de culori verde, galben si rosu? big grin Ceva de bob Marley, nu? Sau ce?

Răspuns Câştigător
| CookieMonsterRawr a răspuns:

Verde galben si rosu este stregul de la JAMAICA. Si da. E si legat de Bob Marley pentru ca el e jamaican :*. de obicei culorile astea sunt preferate de drogati :-J. Pentru ca JAMAICA mai e si numita tara dorgurilor. Sper ca te-am ajutat :*. Funda puppy dog eyes

6 răspunsuri:
| AislinnLowery a răspuns:

Partial, bob marley a fost o persoana care chiar a ridicat reggae-ul la inaltimea de acum. adica combinatia culorilor verde, galben si rosu e un fel de semn al stilului reggae.
ceva in genul negrului la rockeri.

| teodoram a răspuns:

Daa,stilul reggae, marijoana, Bob Marley etc

| addalecsandra a răspuns:

E simbolul stegului jamaican, ceva cu jamaica, iarba...si reprezinta rastawinking FUNDA?

| Shine_1620 a răspuns:

Rasta

| MariaPuppyPups a răspuns:

Este steagul rastafarilor tongue

| MariaPuppyPups a răspuns:

Este steagul rastafarilor.big grin