| Cristian_Titel_2001 a întrebat:

Ce parere aveti de facultatea de filosofie? Vreau sa dau in acest domeniu, pentru ca ma pasioneaza. Insa as vrea sa stiu posibilitatile pe care le poti avea dupa terminare. Multumesc.

4 răspunsuri:
| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns:

Naspa; nu accepta manelisti la aceasta facultate.winking incearca la limbi straine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Profesor / Profesor Universitar.

| leapșa a răspuns:

E o facultate interesanta, dar nu iesi mare lucru dupa terminare.
Banuiesc ca prof si... Atat. Multi filosofi sunt someri, deci gandeste-te bine.
In ziua de azi trebuie sa inspectezi piata muncii si sa vezi ce se cauta, unde se castiga bine, adica dupa salariu si mai putin placere.

| Maria52G a răspuns:

Daca iti place si te pasioneaza poti merge.Nu stiu sa iti spun posibilitatea pe care o poti avea dupa terminare.Trebuie sa inveti pentru o nota cat mai mare.