| Bogdaaan a întrebat:

Ce parere aveti despre masinile de cusut SINGER? Cunoasteti pe cineva care ar fi interesat de asa ceva? Si ce pret as putea sa cer? seria http://prntscr.com/1hgt4o

p.s -functioneaza-

1 răspuns:
| LIN2010 a răspuns:

Las-o la un muzeu, daca mai functioneaza poti s-o donezi unui croitor, dar daca vrei sa te inbogatesti cu aceasta''teapa''fi atent. Daca te-a contactat cineva sa-ti propuna o tranzactie cu masini de cusut Singer, afla ca o multime de creduli au luat teapa cu sume uriase(unii cu mii de euro ), eu i-ti recomand sa anunti politia. Succes