| Mistress a întrebat:

Ce parere aveti despre piesa aceasta? http://www.youtube.com/watch?v=sqxbZq7d86Q&feature=relat ed
Ce va inspira? :)

Răspuns Câştigător
| LoveToHate a răspuns:

Ma face sa simt o stare de iubire! Ma gandesc la persoana iubita! Simt ca plutesc prinre nori :X e superba ma face sa ma gandesc doar la persoana iubita...plimbandu-ne printre nori...

Chiar acum sa il sun si o sa ii spun ca cat de mult il iubesc!

Ms ca mi-ai dat ideea asta!happy:X

13 răspunsuri:
mariana
| mariana a răspuns:

Este o muzica astrala, te face sa te simti usor si parca ai putea sa plutesti, te imbie la visare si-ti da posibilitatea sa-ti linistesti sufletul.
Linistea pe care o degaja, este asa de profunda incat te simti liber "sa navighezi" pe aripi de vis si sa te "deplasezi" spre locuri mirifice, care sa-ti aduca impacarea tu tine insuti.
Eu asta am simtit cand am ascultat-o acum noaptea cand neavand somn am incercat sa fac ceva util.
Ganduri bune si liniste sufleteasca, insotite de multumiri pentru ca ai postat o melodie asa de speciala si de frumoasa.

| Mihaela_2782 a răspuns:

Imi inspira suferinta, singuratate, linite, dar intr-un mod placut

| εїз a răspuns:

Mie unu mi-au dat lacrimile la melodia asta, este foarte frumoasă.

| tarziu a răspuns:

Ganduri.

| hrdcore a răspuns:

Cum ii 3 noaptea imi inspira somn

| KuKluXClannad a răspuns:

Ma face sa adorm laughing

| Mistress explică:

@TheObsession: e bine ca totusi iti inspira ceva.winking

| Mistress explică:

@hardcore: somn usor atunci. happy

| dyna_1486 a răspuns:

Imi inspira nostalgie...:-

| Zara_8585 a răspuns:

Huh.ma gandesc la o pictura cu o fata trista cu un iepure in mana ceva gen alice fata cu o coronita cu o funda mare si iepurele (neanimat) cu un ceas pe o ureche la sfarsiul caruia se afla o funda argintie ^__^ sau ceva ce nu extista :]

| _pink a răspuns:

Iti induce o stare de visare...

| MarcelinoPanivino00 a răspuns:

Superba ♥. Linistitoare si plina de romantism.