| anonim_4396 a întrebat:

Ce parola sa pun pentru a deschide webkinz?

14 răspunsuri:
| Yarinn a răspuns:

Cum adica iti trebuie parola? eu i-am facut cont fratelui meu asa:
1.am intrat pe site(www.webkinz.com)
2.am dat click pe "membru nou"(sau "new member")
3.am dat pe "am un cod secret"
4.am introdus codul, am scris numele fratelui meu, am ales tara, am ales numele animalului, am ales sexul animalului si a putut incepe joaca
daca vrei poti face un joc de proba...sa vezi cum e

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bbbbbb

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am o problema.Ma cam plictisesc pe contul meu webkinz.Eu am doar un webkinz.Am o loveli frog si ma cam plictisesc cu ea. Daca vrea sa imi dea un nume de utlizator si o parola va rog sa imi raspundeti.anitaser

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu stiu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bacati parola:portocala da utilizatorul nu-l stiu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Minune

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Delicios112233 iar parola 11223344

| MrBlueEnergy a răspuns:

G13d82d92ykf5

| RobYnRobYn a răspuns:

Depinde, daca trebuie sa cumperi jucarie, codul se afla in atasamentul jucarioarei.

| WebkinzRomania_4948 a răspuns:

In fiecare zi dam CODURI Webkinz
pe site-ul oficial Webkinz Romania:
www.WebkinzRomania.ro
:)

| Blanketation a răspuns:

Pentru a deschide webkinz trebuie sa ai un animalut webkinz sau lil`kinz, iar daca ai unul si i-ai introdus codul, iti alegi un username si o parola pe care sa o tii minte, si, pentru siguranta, parola sa contina minim un numar.

| Anca_Planet_Go a răspuns:

Pai madrid sau michael inima dintisor pasare deutzica d3utzica janet madalina sakura sasuke andazicepanda. atat sau emoticon big grin

| Toader_Adina_1990 a răspuns:

Bibi