| cocoshanell a întrebat:

Ce pot face dintr o cutie de coca cola dupa ce o termin de baut?
decit sa o arunc la gunoi ce as putea face din ea?
s au sa o folosesc pentru cine stie ce? pentru ce a mai ingenioasa idee ofer

Răspuns Câştigător
| VladestepeTPU a răspuns:

Să le reciclezi raised eyebrows happy

10 răspunsuri:
| Laura a răspuns:

Dacă e din aia la 2L, copiute. smug

| Hassel a răspuns:

O fumigenadevil...gasesti pe net retete de fumigene care se pun intr-o doza de suchappyam facut si eu si am facut o ceata ca nu se vedea nimic laughingde preferabil testeaza fumigena undeva pe uncamp, pentru ca in oras s-ar putea sa vina pompierii si sa iei o amenda frumusica

| march a răspuns:

Te-ai duce pe o plaja si ai pune-o intr-un loc unde sa o atinga apa si ai face o poza. ar iesi super genial. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un suport pentru pixuri, creioane

| justmeesb a răspuns:

Sa-ti faci o scrumiera de exemplu taindu-i partea de sus happy

| HyuLa a răspuns:

Pentru igiena o arunci la gunoi
Din cutii sau mai multe lucruri nefolositoare
Poti face alte lucruri!big grin

| geoanarandi a răspuns:

Sa ti-o pui in cap in loc de bigudiuri la fel ca lady gagarolling on the floor
alta idee nu am
poate sa aduni cheitzele sh sa le pui pe o bluza in loc de paiete

| Detanatar a răspuns:

Ai putea sa-ti faci o pereche de chiloti sau ciorapi.Cred ca ti-ar prinde bine la iarna.happy

| viseaza a răspuns:

Pei. ai putea sa o foloseti gen suport de creioane daca o tai putin la capat ai putea sa faci un suport de pahare[ am fauct asa ceva desi e putin mai complicat ] in forma de stea sau ai putea sa o foloseti ca pusculita

| eduard123 a răspuns:

Fa rachete sa fantan saupune apa in easau duo la reciclat