| ygh6yttrgfdsx a întrebat:

Ceva teme pentru desene abstracte/artistice, sau cel putin ceva din care sa ma inspir? big grin
FUNDAA!

4 răspunsuri:
| rose_4736 a răspuns:

Eu ti-as recomanda ceva artistic sa faci imaginea aceea cu titan cand se prabuseste sau cand e rose din titanic cu jack, amandoi.sa sti ca o sa iei nota zece daca o faci dar daca nu esti foarte buna la acesta materie sa stii ca nu cred ca ai sanse sa faci aceste desene.asa cred.mult succes la desenat.

| andtim a răspuns:

Fa-ti cont pe stumbleupon.com si nu vei regreta!winking

| Elenaaa23 a răspuns:

Pentru mine desenatul este un hobby si imi place foarte mult.De obicei eu desenez ceea ce vad(peisaje din natura, animale, flori, uneori si oameni) Imi place sa desenez mai ales ce simt. Daca ma simt bine desenez un peisaj foarte colorat cu soare si multa veselie, iar cand sunt deprimata desenez in alb negru (o fata in ploaie sau o furtuna). Pentru ca imaginatia nu are limite poti sa faci ce vrei tu cu ea.Incearca sa desenezi ce iti vine prima data in minte.Succes si sa ai inspiratie!

| ygh6yttrgfdsx explică:

Nu imi trebuie pentru notebig grin
sunt la arte...stiu sa desenez laughing
multumesc!:]