| anonim_4396 a întrebat:

Cine a pictat Capela Sixtina? Am un mare lapsus. tongue

Răspuns Câştigător
| elena a răspuns:

Michelangelo

13 răspunsuri:
| tukhey23 a răspuns:

Nu il cunosti, degeaba iti spun laughing

mira
| mira a răspuns:

Da.Michelangelo.Luni in sir a pictat numai in pozitia culcat.Multa vreme dupa aceea, Michelangelo nu putea privi un desen decat daca il ridica deasupra capului. Mira

| Mishulet a răspuns:

Michelangelo. E frumoasa, merita sa o vezi. Dar sa nu te duci in zilele de sarbatoare ca mai mult stai la coada sa intri decat inauntru sa o vizitezi.

daniela
| daniela a răspuns:

Marele Michelangelo Bonarotti

| gege a răspuns:

Da da. un lipsus tongue.nu mai iti dau raspunsul pentru ca l-ai primit dejahappy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Michelangelo impreuna cu rafael sanzio...asta din cate stiu eu,.

| Klara a răspuns:

Eu stiam ca si Rafael a contribuit la realizarea picturii, dar majoritatea a facut Mike(langelo) tongue

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cine a pictat Capela 16

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Michelangelo

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Michelangelo

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cine detine recordul mondial la proba de 100m atletism?