| cristina93 a întrebat:

Cine a urmarit telenovela "Secretul Mariei" pe Antena1, v-a placu? ati vrea sa o vedeti din nou? Eu da, mi-ar placea sa o mai vad o data :X:X

Răspuns Câştigător
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

L-am urmarit si eu happyMi-a placut.Nu am ratat nici un episod.Preferata mea era Maria happyPacat ca nu se mai difuzeaza filumul.sad

17 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Mi-a placut foarte mult, poate se v-a da in reluare.

| ICanLoveYou a răspuns:

Da eu m-am uitat era super nu am ratat nici un episod si as vrea sa il vad din nou.

| byby_3357 a răspuns:

Am urmarit si eu, mi-a placut foarte mult, as vrea sa se difuzeze din nou day dreaming

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie mi-a placut la nebunie as vrea sa o vad din nou

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da mi-a placut e super telenovela chiar as vrea sa mai fie difuzata o data

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da mie mi-a placut foarte mult filmul si mai as vrea sa mai fie incaodata aparut la televizor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da mi-a placut extrem de mult as mai dori sa mai fie pe antena1

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da am vazut tot filmul si asi da orc sal mai vad o data

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da mi-a placut fff mult :X:X:X:

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi-a placut foarte mult.As mai vrea sa o mai vad odata. Cel mai mult mi-a placut de Maria[Lorena]si de Silviu. A fost foarte cool.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da as dori sa va inca odata serialul, am plans si am stat cu sufletul la gura la fiecare episod, desi acest seriale se difuza destul de tarziu am urmarit toate episoadele si nu am pierdut niciunul.Va rog sa redifuzati serialu incaodata cat mai curand. VA ROG Andra

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tare as vrea sa-l mai dea inca odata love struck
Credeti ca putem face ceva?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi-a placut chiar daca am ratat inceputul si credeti-ma ca vreau foarte mult sa o revad...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

L-am urmarit si eu.era fain...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce nu adti mai odata

| Lala_6184 a răspuns:

Cea mai super telenovela, as dori foarte mult sa o mai vad odata.

| laurentiu12ani a răspuns:

As vrea tare mult, mai placut la nebunie am umarit-o episod cu episod