| GeannyXdt a întrebat:

Cine imi poate povesti si mie corigent la limba romana? Nu vreau dupa net ca nu inteleg. Mersi :* Funda.

4 răspunsuri:
| AleWhatever a răspuns:

Zburlicaa mamei laughing app sunt ale blue; D Sa sti ca astia au dreptate. Mai bine pune mana pe carte si citeste, serios o faci pentru tine (:

| Kei a răspuns:

Si daca iti zice cineva rezumatul o sa intelegi? Pune mana si citeste!

| Prose15 a răspuns:

Ei au raspuns corect nu sta pe net mai bine spune-i mamei tale sa se puna la birou cu tine si invatati amandoua.Sa sti ca si eu am probleme la o materie dar ma ajuta mama si progresez

| GeannyXdt explică:

Date-n *** ca eu am numai 10.