| anonim_4396 a întrebat:

Cine ma poate ajuta si pe mine? Caut un site unde pot citi romane si nu gasesc cine ma poate ajuta? nu vreau sa cumpar cartiile vreau sa le citesc online. Dau funda primului raspuns si celui mai bun!

Răspuns Câştigător
| sonyaminia a răspuns:

Poti citi de pe SCRIBD acolo gasesti tot ce vrei! funda?

4 răspunsuri:
| corolav a răspuns:

Încearcă pe WWW.CartiAZ.ro

| ZvT a răspuns:

Eu dupa o carte si jumatate am renuntat la cititul online. Iti recomand sa citesti carti de la biblioteca daca nu vrei sa le cumperi.

| Aleeeeeexandra a răspuns:

Depinde si ce roman vrei sa citesti, ca ceea ce gasesti pe un site nu gasesti pe altul si invers.Sunt multe site-uri cu carti online, ce le poti downloada sau citi direct de acolo, cauta pe google mai exact ce te intereseaza.