| Kovacs06maria a întrebat:

Cine se pricepe sau stie de unde pot face rost de scenariu pe tema,, Romeo si Julieta,.

4 răspunsuri:
| LoquitaSeMutaInViataReala a răspuns:

Eu am cartea in engleza... caut'o la librarii, si chiar cartea insashi e scenariul la un spectacol
sper ca te'am ajutat
bafta happy

| Icsulets a răspuns:

Poti gasi scenariul la biblioteci, chiar la cea de la scoala, eu de acolo am luat`o cand am avut nevoie.

sau poate e acesta.big grin
vezi ca textul acela este doar un preview al referatului, scrie si in josul paginiiwinking

| Icsulets a răspuns:

Nu merge trimis linkulsad sorry

| Kovacs06maria explică:

Matsa trimite'mi un mesaj cu id'ul tau ca sa imi poti trimite ...cat despre scenariu de la biblioteca. l'am gasit dar nu prea ma incanta asa de multbig grin